قالیشویی و خشکشویی در ولنجک افتخارشهر ::آگهی مشاغل در سایناز |

قالیشویی و خشکشویی در ولنجک افتخارشهر ::آگهی مشاغل در سایناز

کارخانه قالیشویی در تهران

جهت تماس با قالیشویی و رفوگری  کد ۱۰۶ اتحادیه (قالیشویی افتخارشهر) با شماره های (۰۲۱۷۷۷۹۹۱۷۵۰۲۱۲۶۷۰۰۳۹۱ | ۰۲۱۲۲۱۴۶۳۹۶۰۲۱۴۴۴۲۰۷۱۲)تماس بگیرید. تاریخ درج آگهی : هشتم/فروردین/۱۳۹۷

آدرس وبسایت قالیشویی افتخار شهر: http://eftekhareshahr.ir

۰۲۱۷۷۷۹۹۱۷۵۰۲۱۲۶۷۰۰۳۹۱ | ۰۲۱۲۲۱۴۶۳۹۶۰۲۱۴۴۴۲۰۷۱۲


قالیشویی و خشکشویی در ولنجک افتخارشهر (شمال شهر)

تلفن : ۰۲۱۲۶۷۰۰۳۹۱

قالیشویی افتخارشهر با بیش از ۳۰ سال فعالیت درزمینه شستشوی انواع فرشهای ماشینی -دستباف-موکت-پتو و روفرشی به روش شرعی درخدمت مردم شریف می باشد.

قالیشویی افتخارشهر مفتخر است به منظور خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان مناطق تحت پوشش دستگاهها وی خود را روز به روز ارتقاء داده و خدمات جدیدی را به فعالیت های خود اضافه کند .

کارخانه قالیشویی افتخارشهر هم اکنون توانسته کلیه مناطق تهران از شرقی ترین و تا غربی ترین و از شمالی ترین تا جنوبی ترین مناطق تهران را تحت پوشش قرار دهد.

وامید است در سال های سال های آینده بتوانیم اطراف تهران مثل کرج واسلامشهر را نیز تحت پوشش قرار دهد.

فعالیت های مجموعه افتخارشهر شامل :

شستشو انواع فرش های ماشینی و ابریشم ودستباف و همچنین خشکشویی انواع مبل های راحتی واستیل در محل با دستگاه تمام اتوماتیک و مکش بسیار بالا و همچنین شستشوی پرده و پتو وخوشخواب وهمچنین لکه گیری و ریشه بافی و رفوکاری میباشد.


درباره ساینا:

خدمات طراحی سئو و پشتیبانی وب سایت با ویژگی های ارزان ، زمان کم ، تخصصی ، بهترین امکانات و با هدف ارتقاء کسب و کار و انتقال اطلاعات در اینترنت ، برای انواع موضوعات سایتهای شخصی ، شرکتی و فروشگاهی و خبری و غیره

کمتر از یکماه به صفحه اول گوگل می آیید