کاربر گرامی جهت ثبت آثار خود در سایناز پیش از هر چیزی لطفا قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید.

همچنین لازم به ذکر است، وب سایت سایناز ضمن احترام به مجموعه قوانین حقوق مولفین مصوب مجلس شورای ملی سال ۱۳۴۸، این امکان را فراهم آورده تا صاحبان آثار هنری و یا جویندگان آنها (حوزه موسیقی) بتوانند آثار خود را برای ارائه به جامعه هنری در سایت درج، و یا از این طریق به آنها دسترسی یابند و از آنها جهت تکمیل آثار هنری خود (ضمن ارتباط با مالکان آثار) استفاده نمایند.

از این روی چنانکه قصد دارید آثار خود را در وب سایت سایناز درج نمایید لازم است تا بعنوان صاحب اثر هنری خود در وب سایت ثبت نام نمایید و با توجه به امکانات گنجانده شده در وب سایت هر کاربر پس از ثبت نام در سایت می تواند خود آثارش را منتشر و ارائه نماید.

بدیهی است با انتشار یک اثر در سایت و درج راههای ارتباطی تان در همان اثر ، مخاطبان و درخواست کنندگان آثارتان خود با شما تماس خواهند گرفت و شما می توانید آثارتان را به آنها ارائه نمایید و طبیعتا با چنین روالی دیگر سایناز هیچ نقش و مسئولیت دیگری جز همان ارائه چکیده ای از آثار شما بر عهده نخواهد داشت.

همچنین با توجه به موارد مذکور بالا و همچنین محدودیت هایی که وب سایت سایناز با آنها مواجه است هر یک از کاربران شاعران – آهنگسازان – کارگردانان موزیکال می توانند آثارشان را در سایناز درج نمایند، بدین ترتیب که:

شاعران عزیز از طریق پنل کاربری خود و در بخش آثار، بخشی از شعر و ترانه خود را درج می نمایند، برای آن مبلغی را مشخص می کنند و با افزودن نام و شماره تماس خود به آن ، آثارشان را جهت انتشار در سایت به ما ارسال می نمایند و کارشناسان ما پس از بررسی و تطبیق با قوانین سایت آن اثر را انتشار می دهند.

آهنگسازان و خوانندگان و کارگردانان عزیز نیز از همین طریق می توانند ضمن انتشار رزومه کاری و درج شماره های تماس خود در سایت سایناز ، آثار خود را در سایت منتشر کنند با این تفاوت که با توجه به افزوده شدن تعداد کاربران سایت در آینده و حجم بالای فایلهای صوتی و تصویری ، متاسفانه امکان بارگذاری نمونه کارهایاین گروه از عزیزان در سایت فعلا مقدور نیست و عزیزان می توانند فایلهای خود را در منابع دیگر همچون سایت آپارات درج کنند و لینک آدرس آنها را بعنوان منبع نمونه کاری خود در وب سایت سایناز قرار دهند.

این امکان در سایت هست که هنگام انتشار یک اثر از سوی اعضا، با توجه به نحوه درج لینک آدرس در سایت ، نمونه کارهای خود را از سایت های دیگر در سایناز ارائه و ارجاع نمایید.

ضمن پوزش از بابت محدودیت های موجود این نکته را نیز اضافه می نماییم که کاربران عضو می توانند از داخل پنل به کارشناس ما تیکت زده و ما این قول را صادقانه می دهیم که در تمام این مسیر همراه شما هستیم و تا توان داریم همیاری  و همکاری عزیزان را می نماییم.

در انتها با امید به موفقیت شما هنرمند عزیز، لطفا یکی از گزینه های زیر را برای ادامه انتخاب نمایید: